22 czerwca w upalny dzień nasi mieszkańcy na terenie rekreacyjno – wypoczynkowym zorganizowaną mieli imprezę „Powitanie Lata w DPS.” Miała ona formę pikniku integracyjnego z muzyką, konkursami i wspólną zabawą. Powitaliśmy nową porę roku, a pani Lato, w ktorej rolę wcieliła się nasza mieszkanka Paulina przybyła do nas w iście hawajskim stylu. Pogoda tego dnia była typowo wakacyjna z wysokimi temperaturami. W przepięknym ogrodzie sensorycznym odbyła się sesja zdjęciowa z letnią panią.
Dzisiejszy dzień był pełen uśmiechu, muzyki, dobrej zabawy i wspólnie spędzonych chwil.
Życzymy wszystkim dużo słońca, radości i niezapomnianych wspomnień. Uznajemy Powitanie Lata za rozpoczęte!