Ułatwienia dostępu

Dom Pomocy Społecznej w Nowej Wsi

Wydarzenia

2026-06-22
Powitanie lata

22 czerwca w upalny dzień nasi mieszkańcy na terenie rekreacyjno – wypoczynkowym zorganizowaną mieli imprezę „Powitanie Lata w DPS.”
Miała ona formę pikniku integracyjnego z muzyką, konkursami i wspólną zabawą. Powitaliśmy nową porę roku, a pani Lato, w ktorej rolę wcieliła
się nasza mieszkanka Paulina przybyła do nas w iście hawajskim stylu. Pogoda tego dnia była typowo wakacyjna z wysokimi temperaturami.
W przepięknym ogrodzie sensorycznym odbyła się sesja zdjęciowa z letnią panią.

Dzisiejszy dzień był pełen uśmiechu, muzyki, dobrej zabawy i wspólnie spędzonych chwil.

Życzymy wszystkim dużo słońca, radości i niezapomnianych wspomnień. Uznajemy Powitanie Lata za rozpoczęte!