Wydarzenia 2024

Bal Karnawałowo - Walentynkowy

         Karnawał to okres przepełniony muzyką i zabawą, dlatego by podtrzymać tą wieloletnią tradycję w Naszym Domu w dniu 06.02.2024r. odbył się bal karnawałowo walentynkowy. W tym dniu sala jadalna zmieniła się w salę pięknie udekorowaną balonami, lampionami i lametami. Był to dzień niezwykły, już od samego rana trwały przygotowania do zabawy i przyjęcia zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych Domów z Izbicy Kujawskiej, Miszewa, Zakrzewa oraz Brwilna.

       Balowicze uczestniczyli z zabawach, konkursach, wróżbach walentynkowych i karaoke, a dodatkową atrakcją było wykonywanie tatuaży.Wystrój sali wprowadził naszych mieszkańców i zaproszonych gości w radosny nastrój, zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy. Na koniec balu zostały wręczone dyplomy dla uczestników konkursów, zabaw i karaoke.

     Kiedy czas zabawy dobiegał końca, z żalem opuszczano salę balową. Zabawa była udana, a kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Zaręczyny Marzeny i Krzysztofa w dniu 25.01.2024r.

     Zaręczyny to nic innego, jak moment wyrażenia zgody i przyjęcia symbolu miłości przez ukochaną. Uznaje się je za obustronne przyrzeczenie dozgonnej miłości oraz obietnicę wspólnego kroczenia przez resztę życia. To czas, kiedy para może zastanowić się nad swoja przyszłością, planami i marzeniami, które chcą razem realizować.

     Zaręczyny w Naszym Domu polegały na poproszeniu Pani Dyrektor Domu wybranki o jej rękę. Jak tradycja nakazuje Krzysiu przyszedł z dwoma bukietami kwiatów - jednym dla dziewczyny, drugim dla jej "matki". Przyszły mąż poprosił o zgodę na małżeństwo i błogosławieństwo. Zaręczyny odbyły się w towarzystwie rodziny, przyjaciół i personelu Domu, był to moment, w którym Marzenka z radością przyjęła pierścionek zaręczynowy. Wszyscy wspólnie świętowaliśmy ten uroczysty dzień przy kawie, ciastku i torcie.